1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
fatjonrragami
Aktiviteti i fundit:
1 Tetor 2023 në ora 00:11
Anëtarësuar:
7 Shkurt 2017
Postimet:
15
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Maj 1986 (Mosha: 37)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirane

Shpërndaje faqen

fatjonrragami

Anëtar, Mashkull, 37, nga Tirane

Certifikate Free ne google. https://learndigital.withgoogle.com/digitalgarage 29 Maj 2021

fatjonrragami për herë të fundit ishte:
1 Tetor 2023 në ora 00:11