1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
-f0rGivE.
Anëtarësuar:
5 Shkurt 2013
Postimet:
1,206
Pëlqimet:
130
Pikë nga trofetë:
93
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Nëntor 1994 (Mosha: 25)
Profesioni:
Internet Caffe Manager

Shpërndaje faqen

-f0rGivE.

Anëtar me Përvoj, Mashkull, 25

If you're good at something, never do it for free! 14 Nëntor 2015