1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të F.Ndrecaj

 1. F.Ndrecaj u përgjigjë tek tema Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Sa mir qe forumi ka nje antar qe se paku per replika eshte nr.1 , Mundohu te kuptosh qfar thash , seshte hera e par qe ben keso gjerash.

  12 Korrik 2019 në ora 12:02
 2. F.Ndrecaj u përgjigjë tek tema Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Kisha sygjeru me hap dikush nje tem rreth instant article & google ads dhe aty me i postu problemet qe keni me adsense , pasi qe 65% te...

  12 Korrik 2019 në ora 11:49