1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
F.Ndrecaj
Aktiviteti i fundit:
1 Tetor 2023 në ora 22:23
Anëtarësuar:
16 Maj 2015
Postimet:
322
Pëlqimet:
135
Pikë nga trofetë:
68

Ndjekësit 1

  1. KMN
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Mars 1991 (Mosha: 32)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Suharekë
Profesioni:
Programmer

Shpërndaje faqen

F.Ndrecaj

Anëtar Aktiv, Mashkull, 32, nga Suharekë

F.Ndrecaj për herë të fundit ishte:
1 Tetor 2023 në ora 22:23