1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
eXpO
Aktiviteti i fundit:
28 Qershor 2019
Anëtarësuar:
13 Prill 2019
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Prill 1990 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
Tirane
Profesioni:
Web-Designer

Shpërndaje faqen

eXpO

Anëtar, Mashkull, 29, nga Tirane

eXpO për herë të fundit ishte:
28 Qershor 2019