1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të exploit.al

 1. exploit.al u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur si mund ta lexoj krejt tekstin e Subtitles/CC. nga nje video ne youtube.

  Ka edhe metoda tjera (me te shkurtra), por ajo qe ndoqe mund te jete me e lehta. Nje metode tjeter, hap fajllin srt me Notepad++ dhe...

  13 Shkurt 2019 në ora 22:04
 2. exploit.al u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur si mund ta lexoj krejt tekstin e Subtitles/CC. nga nje video ne youtube.

  Numrat paraqesin kohen e shfaqjes/zhdukjes se tekstit. Nese deshiron te kapesh vetem tekstin merr ndonje editor te titrave si Subtitle...

  13 Shkurt 2019 në ora 01:06
 3. exploit.al u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur si mund ta lexoj krejt tekstin e Subtitles/CC. nga nje video ne youtube.

  Fajlli SRT permban vetem tekst, mund ta hapesh me qfardo editori te tekstit. Shkarkoje edhe videon, hape me ndonje program si VLC dhe...

  12 Shkurt 2019 në ora 22:05
 4. exploit.al u përgjigjë tek tema Pyetje Lidhje me samrt iptv.

  Ardit, aplikacioni Smart IPTV eshte plotesisht ne sinkronizim me nje webserver, kshtuqe edhe nqs arrin te tejkalosh authentikimin brenda...

  10 Shkurt 2019