1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Euge1
Aktiviteti i fundit:
5 Qershor 2019
Anëtarësuar:
28 Dhjetor 2015
Postimet:
90
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
18 Maj 1998 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Euge1

Anëtar Fillestar, Mashkull, 24

Euge1 për herë të fundit ishte:
5 Qershor 2019