1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
EthPrice
Aktiviteti i fundit:
14 Tetor 2017
Anëtarësuar:
24 Shtator 2017
Postimet:
3
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Nëntor 1988 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

EthPrice

Anëtar, Mashkull, 32

EthPrice për herë të fundit ishte:
14 Tetor 2017