1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ethnic Albania
Aktiviteti i fundit:
12 Shkurt 2019 në ora 00:28
Anëtarësuar:
29 Prill 2016
Postimet:
322
Pëlqimet:
118
Pikë nga trofetë:
53

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Maj 1999 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

Ethnic Albania

Anëtar Aktiv, Mashkull, 19

Ethnic Albania për herë të fundit ishte:
12 Shkurt 2019 në ora 00:28