1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ervisivv
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2017 në ora 19:42
Anëtarësuar:
18 Shkurt 2015
Postimet:
556
Pëlqimet:
69
Pikë nga trofetë:
58

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Shkurt 1992 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

ervisivv

Anëtar i Njohur, Mashkull, 25

ervisivv për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2017 në ora 19:42