1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ermal1
Aktiviteti i fundit:
17 Dhjetor 2016
Anëtarësuar:
24 Korrik 2014
Postimet:
24
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Ditëlindja:
24 Janar 1998 (Mosha: 22)
Vendndodhja:
Kosova

Shpërndaje faqen

Ermal1

Anëtar, 22, nga Kosova

Ermal1 për herë të fundit ishte:
17 Dhjetor 2016