1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ermal ibrahimi
Aktiviteti i fundit:
13 Qershor 2020
Anëtarësuar:
7 Shtator 2019
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Ditëlindja:
12 Prill 1996 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Ermal ibrahimi

Anëtar, 24

Ermal ibrahimi për herë të fundit ishte:
13 Qershor 2020