1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
erjoni1
Aktiviteti i fundit:
26 Korrik 2021 në ora 12:34
Anëtarësuar:
31 Janar 2012
Postimet:
65
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Maj 1993 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Prishtine

Shpërndaje faqen

erjoni1

Anëtar Fillestar, Mashkull, 28, nga Prishtine

erjoni1 për herë të fundit ishte:
26 Korrik 2021 në ora 12:34