1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Erjon.xh is Following

 1. Al-Tafa

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 23, nga Moske
  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. aldoash28

  Anëtar, Mashkull, 31
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. ardit71717q

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 27
  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 6. DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 7. Edm0nd

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. eraldix1

  Anëtar, Mashkull, 30
  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. Gevio

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 20, nga localhost
  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
 10. gjevor

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Tirane
  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
 11. Lodvald

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Lezhe.
  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
 12. meteora

  <Hello World>, Mashkull, 26, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  78
 13. Pleurat

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Croatia
  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
 14. Rrezart123

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 20
  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
 15. sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 33, nga (*_*)
  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343