1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Erjon.xh
Aktiviteti i fundit:
26 Mars 2021
Anëtarësuar:
9 Shtator 2015
Postimet:
17
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Janar 1992 (Mosha: 30)
Vendndodhja:
TIRANE
Profesioni:
AGJENT UDHETIMESH

Shpërndaje faqen

Erjon.xh

Anëtar, Mashkull, 30, nga TIRANE

AUTOCHTHONOUS ALBANIA 28 Nëntor 2015

Erjon.xh për herë të fundit ishte:
26 Mars 2021
  1. Erjon.xh
   Erjon.xh
   AUTOCHTHONOUS ALBANIA
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  20 Janar 1992 (Mosha: 30)
  Vendndodhja:
  TIRANE
  Profesioni:
  AGJENT UDHETIMESH
  Sistemi Operativ:

  WINDOWS 7
  Un quhem Erjon, jam 23 vjec dhe jetoj ne tirane. kam pak kohe qe jam rregjistruar ne forum dhe me duket mjaft i plotesuar dhe i denje per kete fushe. kam filluar nje kurs si web designer dhe jam shume i interesuar per boten e IT. ndoshta fillimisht jam amator por premtoj qe neser pasneser do e jap dhe une ndihmen time per ate qe ka nevoje. ju uroj gjithe te mirat!