1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Erion-IT
Aktiviteti i fundit:
14 Prill 2021 në ora 16:15
Anëtarësuar:
14 Janar 2020
Postimet:
48
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Erion-IT

Anëtar, Mashkull

Ligji është si gjarpri, kafshon vetëm ato pa këpucë. 5 Mars 2020

Erion-IT për herë të fundit ishte:
14 Prill 2021 në ora 16:15