1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ergongashi
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2018 në ora 22:18
Anëtarësuar:
20 Prill 2015
Postimet:
37
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Shtator 1995 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Ergongashi

Anëtar, Mashkull, 22

Ergongashi për herë të fundit ishte:
20 Janar 2018 në ora 22:18