1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ErgisKo
Aktiviteti i fundit:
23 Tetor 2014
Anëtarësuar:
29 Shtator 2014
Postimet:
20
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Korrik 1995 (Mosha: 27)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tiranë
Profesioni:
Webmaster

Shpërndaje faqen

ErgisKo

Anëtar, Mashkull, 27, nga Tiranë

ErgisKo për herë të fundit ishte:
23 Tetor 2014
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të ErgisKo.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  8 Korrik 1995 (Mosha: 27)
  Ueb Faqeja:
  http://www.publikuesi.al
  Vendndodhja:
  Tiranë
  Profesioni:
  Webmaster
  CPU:

  Intel Core i3 M370 @2.4 GHZ
  Pllaka Amë:

  Dell
  HDD:

  Toshiba 500GB
  RAM:

  4096 mb of RAM
  Kartela Grafike:

  Intel HD (Core i3) Graphics
  Sistemi Operativ:

  Windows 7 Ultimate x64
  Webmaster
  _________________________________________________________________________________________________
  Tashmë projekti Kryesor: www.publikuesi.al . Kush është i interesuar të bëhet editor të kontaktojë në: [email protected]
  __________________________________________________________________________________