1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ergis Kambo
Aktiviteti i fundit:
5 Janar 2018
Anëtarësuar:
3 Janar 2018
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
16 Gusht 1993 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Ergis Kambo

Anëtar, Mashkull, 25

Ergis Kambo për herë të fundit ishte:
5 Janar 2018