1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ergialb
Aktiviteti i fundit:
18 Tetor 2021
Anëtarësuar:
18 Qershor 2019
Postimet:
44
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Korrik 2002 (Mosha: 19)
Vendndodhja:
albania

Shpërndaje faqen

ergialb

Anëtar, Mashkull, 19, nga albania

ergialb për herë të fundit ishte:
18 Tetor 2021