1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
erenik
Aktiviteti i fundit:
18 Prill 2020
Anëtarësuar:
4 Shkurt 2016
Postimet:
10
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Dhjetor 1986 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

erenik

Anëtar, Mashkull, 35

erenik për herë të fundit ishte:
18 Prill 2020