1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Er4ld
Aktiviteti i fundit:
24 Maj 2018
Anëtarësuar:
3 Shtator 2015
Postimet:
56
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shtator 1998 (Mosha: 20)
Vendndodhja:
Tirane
Profesioni:
Internet Marketing

Shpërndaje faqen

Er4ld

Anëtar Fillestar, Mashkull, 20, nga Tirane

Er4ld për herë të fundit ishte:
24 Maj 2018