1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ennio.durres
Aktiviteti i fundit:
13 Gusht 2020 në ora 05:06
Anëtarësuar:
22 Mars 2020
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Durres

Shpërndaje faqen

ennio.durres

Anëtar, Mashkull, nga Durres

ennio.durres për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Si te bleni Bitcoin nga Shqiperia ose Kosova (NE WALLET), 13 Gusht 2020 në ora 05:06