1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
enneaa
Aktiviteti i fundit:
18 Qershor 2018 në ora 11:40
Anëtarësuar:
15 Mars 2016
Postimet:
401
Pëlqimet:
143
Pikë nga trofetë:
53
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Janar 1997 (Mosha: 21)
Ueb Faqeja:
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

enneaa

Anëtar Aktiv, Mashkull, 21

Ships in harbour are safe, but that's not what ships are built for... 15 Mars 2016

enneaa për herë të fundit ishte:
18 Qershor 2018 në ora 11:40