1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
EnisKrasniqi
Aktiviteti i fundit:
8 Maj 2019
Anëtarësuar:
11 Dhjetor 2018
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Korrik 1999 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

EnisKrasniqi

Anëtar, Mashkull, 24

EnisKrasniqi për herë të fundit ishte:
8 Maj 2019