1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Eni Gjergjani
Aktiviteti i fundit:
10 Dhjetor 2019
Anëtarësuar:
30 Janar 2017
Postimet:
7
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Qershor 1989 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Eni Gjergjani

Anëtar, Mashkull, 30

Money Team: https://www.facebook.com/groups/moneyteamalbania/?ref=bookmarks 30 Janar 2017

Eni Gjergjani për herë të fundit ishte:
10 Dhjetor 2019