1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
enea dervishi
Aktiviteti i fundit:
15 Maj 2019
Anëtarësuar:
12 Janar 2017
Postimet:
15
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Janar 1997 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

enea dervishi

Anëtar, Mashkull, 23

enea dervishi për herë të fundit ishte:
15 Maj 2019