1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Endrit Bytyqi 7
Aktiviteti i fundit:
15 Gusht 2018
Anëtarësuar:
25 Shkurt 2014
Postimet:
154
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Nëntor 26
Vendndodhja:
Dejn
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

Endrit Bytyqi 7

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Dejn

Don't Worry Go To ITSHQIP And You Find The Right Answer 10 Nëntor 2014

Endrit Bytyqi 7 për herë të fundit ishte:
15 Gusht 2018