1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Emi mer
Aktiviteti i fundit:
8 Janar 2018
Anëtarësuar:
6 Maj 2016
Postimet:
345
Pëlqimet:
92
Pikë nga trofetë:
53

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Prill 1993 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Emi mer

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28

Shes grupe fb top usa 25k - 100k 20 Qershor 2016

Emi mer për herë të fundit ishte:
8 Janar 2018