1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
em616
Aktiviteti i fundit:
17 Prill 2019
Anëtarësuar:
12 Qershor 2013
Postimet:
14
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Shkurt 1990 (Mosha: 31)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Shqiperi
Profesioni:
IT Tech, Penetration Tester, SEO Analyzer

Shpërndaje faqen

em616

Anëtar, Mashkull, 31, nga Shqiperi

em616 për herë të fundit ishte:
17 Prill 2019