1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
-em-
Aktiviteti i fundit:
17 Nëntor 2017 në ora 23:23
Anëtarësuar:
14 Shkurt 2016
Postimet:
583
Pëlqimet:
213
Pikë nga trofetë:
73

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Janar 1988 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

-em-

Anëtar i Njohur, Mashkull, 29

-em- për herë të fundit ishte:
17 Nëntor 2017 në ora 23:23