1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Elton199
Aktiviteti i fundit:
1 Qershor 2018
Anëtarësuar:
2 Dhjetor 2017
Postimet:
18
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Nëntor 1995 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Elton199

Anëtar, Mashkull, 23

Elton199 për herë të fundit ishte:
1 Qershor 2018