1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Elton Kovaci
Aktiviteti i fundit:
11 Shtator 2019
Anëtarësuar:
22 Shtator 2016
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Qershor 1997 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Elton Kovaci

Anëtar, Mashkull, 22

Elton Kovaci për herë të fundit ishte:
11 Shtator 2019