1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Elton Heta
Aktiviteti i fundit:
14 Maj 2022
Anëtarësuar:
8 Maj 2022
Postimet:
7
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Prill 1998 (Mosha: 24)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Elton Heta

Anëtar, Mashkull, 24

Elton Heta për herë të fundit ishte:
14 Maj 2022