1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
elliii
Aktiviteti i fundit:
18 Shtator 2017
Anëtarësuar:
3 Tetor 2015
Postimet:
20
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Qershor 1998 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

elliii

Anëtar, Mashkull, 22

elliii për herë të fundit ishte:
18 Shtator 2017