1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members elismatjani is Following

 1. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 2. dardankrasniqi

  Anëtar i Njohur, 26, nga Pejë
  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  2,221
  Pëlqimet:
  739
  Pikë nga trofetë:
  343
 4. VaLoN

  Co-Founder, Mashkull, nga Mitrovicë, Prishtinë
  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208