1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
elismatjani
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2017 në ora 23:36
Anëtarësuar:
28 Janar 2016
Postimet:
29
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Mars 1994 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

elismatjani

Anëtar, Mashkull, 23

Pershendetje te gjithve 18 Qershor 2016

elismatjani për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2017 në ora 23:36