1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Elira
Aktiviteti i fundit:
23 Janar 2018 në ora 13:45
Anëtarësuar:
26 Shtator 2017
Postimet:
93
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Femër
Vendndodhja:
Prishtina
Profesioni:
Juriste

Shpërndaje faqen

Elira

Anëtar Fillestar, Femër, nga Prishtina

Hi 19 Tetor 2017

Elira për herë të fundit ishte:
23 Janar 2018 në ora 13:45