1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ElionM
Aktiviteti i fundit:
2 Korrik 2020
Anëtarësuar:
1 Dhjetor 2012
Postimet:
258
Pëlqimet:
23
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

ElionM

Anëtar Aktiv, Mashkull

Ngjyra e Lapsit te Nxenesit eshte me e shtrejte se gjaku i luftetarit ! 13 Janar 2015

ElionM për herë të fundit ishte:
2 Korrik 2020