1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Elion1

 1. Elion1 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Si duket e pat puna e saj.

  15 Korrik 2019 në ora 22:35
 2. Elion1 liked p3n7357's post in the thread Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Sigurisht nqs zgjat 41 + dit nga dita qe ti investon je I fituar

  13 Korrik 2019 në ora 14:45
 3. Elion1 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Nese investon Btc ne vler 50$ at'her ti do te fitosh 1.66$ vler te BTC cdo dite. Kontrata vlen 2 vjet ( nese zgjat platforma ) Para se...

  12 Korrik 2019 në ora 23:15
 4. Elion1 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Nese zgjat deri ne fund te keti viti do te jet sukses per mu.

  12 Korrik 2019 në ora 23:10
 5. Elion1 liked Vaalmir1's post in the thread Rreziko dhe Fito bukur shum..

  si shkon kjo procedura e investimit, nqofse ti investon 50$ dhe qdo dit i terhjek 1.66$ ather e ato 50$ tuat kur kthehen ose qysh kthehen.

  12 Korrik 2019 në ora 23:08
 6. Elion1 liked p3n7357's post in the thread Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Deri tani ka dhene shenja tmira ka pagu pe cdo lloj investimi . Qe do mbyllet shpejt ajo dihet por une personalisht mendoj se do ket...

  12 Korrik 2019 në ora 23:08
 7. Elion1 liked getrich's post in the thread Rreziko dhe Fito bukur shum..

  kto jon skema piramidale veq djegni

  11 Korrik 2019 në ora 22:43
 8. Elion1 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Qaty esht qellimi me kap edhe nje dor te mire edhe mu zhduk :D, le te zgjat sa btitconnecti per mu esht teper suksses edhe pse gati jam...

  11 Korrik 2019 në ora 22:41
 9. Elion1 liked Bushido King's post in the thread Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Qitu eshte rreziku sikur bitconnect qe thojke debit carden po e lansojme haha, kjo eshte e sigurt qe mbyllet ama une jam regjistru qe 2...

  11 Korrik 2019 në ora 22:40
 10. Elion1 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  mbetet te shihet spaku edhe 1 muj esht e sigurt pasi do ti lanson Kredit Kartat.

  11 Korrik 2019 në ora 16:11
 11. Elion1 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Krejt platofrma bazohet ne Cryptocurrency fitimet ne USD vlersohen nga cila Crypto investon ti P.sh ne btc, eth apo ltc. Fitimet mun mi...

  11 Korrik 2019 në ora 16:10
 12. Elion1 liked phoenix's post in the thread Rreziko dhe Fito bukur shum..

  shembull nese investoj 3000$ ma qitka qe nxjerri afersisht 100$ ne dit , a eshte i sigurt ky fitim ditor a ndryshon nbaz qmimit bitcoin...

  11 Korrik 2019 në ora 16:07
 13. Elion1 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Per ket arsye i terhiq fitimet e mia cdo dit. 1 muaj kom afat mi kthy investimet e mia pastaj cka te del le te del :D

  10 Korrik 2019 në ora 12:45