1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Elion1

 1. Elion1 liked Erdin Fazliu's post in the thread Pyetje A dergohen screen shot ne story ne insta.

  pse qka ka ky vetem pyeti pse te pengon aq shum

  20 Shkurt 2019 në ora 15:36
 2. Elion1 liked ﴾.﴿'s post in the thread Diskutim Windows 10 RTM (Final Edition).

  @science postoj gjithnje te dhena mbi iso-t official te fundit postoj vetem infos se perndryshe shkell regulloren ne baze te atyre...

  20 Shkurt 2019 në ora 15:33
 3. Elion1 liked ﴾.﴿'s post in the thread Diskutim Windows 10 RTM (Final Edition).

  a217920116fcd76f8a3fa25abf330e962d616e9c *en_windows_10_business_edition_version_1809_updated_feb_2019_x64_dvd_2db976a7.iso...

  20 Shkurt 2019 në ora 15:33
 4. Elion1 liked RexhepS's post in the thread Si mund te mesoj programin me HTLM CSS DHE PHP.

  Per html dhe css e ke w3school dhe per me msu ma leht nonstop duhet me provu me bo diqka qka ki qef me bo p.sh ti e ki 1 arsye pse je tu...

  19 Shkurt 2019 në ora 13:14
 5. Elion1 liked meteori's post in the thread Pyetje A dergohen screen shot ne story ne insta.

  Pse more qka ka tkeqe qe pyta

  19 Shkurt 2019 në ora 13:13