1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
EliMiNiMi
Aktiviteti i fundit:
9 Korrik 2020
Anëtarësuar:
12 Janar 2010
Postimet:
92
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
14 Korrik 1992 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
n'HaraÇin..Te Shkolla e Re !!
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

EliMiNiMi

Anëtar Fillestar, 28, nga n'HaraÇin..Te Shkolla e Re !!

EliMiNiMi për herë të fundit ishte:
9 Korrik 2020