1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
EgzonM
Aktiviteti i fundit:
29 Maj 2020
Anëtarësuar:
7 Dhjetor 2013
Postimet:
121
Pëlqimet:
20
Pikë nga trofetë:
43

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Qershor 1992 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

EgzonM

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28

EgzonM për herë të fundit ishte:
29 Maj 2020