1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
EgzonH01
Aktiviteti i fundit:
29 Dhjetor 2022
Anëtarësuar:
29 Mars 2017
Postimet:
11
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Maj 1998 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

EgzonH01

Anëtar, Mashkull, 25

EgzonH01 për herë të fundit ishte:
29 Dhjetor 2022