1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Eduart96
Aktiviteti i fundit:
21 Maj 2015
Anëtarësuar:
8 Tetor 2014
Postimet:
6
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
31 Dhjetor 1996 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Eduart96

Anëtar, Mashkull, 23

Eduart96 për herë të fundit ishte:
21 Maj 2015