1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
eduart elezaj
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2018 në ora 21:06
Anëtarësuar:
29 Dhjetor 2016
Postimet:
63
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Nëntor 1981 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

eduart elezaj

Anëtar Fillestar, Mashkull, 36

eduart elezaj për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2018 në ora 21:06