1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Edmond 03
Aktiviteti i fundit:
21 Korrik 2018
Anëtarësuar:
31 Dhjetor 2017
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Maj 1994 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Edmond 03

Anëtar, Mashkull, 26

Blej fanpage me shqiptar 9 Janar 2018

Edmond 03 për herë të fundit ishte:
21 Korrik 2018