1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Edison Shyti
Aktiviteti i fundit:
14 Janar 2019 në ora 08:46
Anëtarësuar:
19 Prill 2016
Postimet:
24
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Maj 1989 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Edison Shyti

Anëtar, Mashkull, 29

Edison Shyti për herë të fundit ishte:
14 Janar 2019 në ora 08:46