1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
edi1995
Aktiviteti i fundit:
8 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
17 Nëntor 2017
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Qershor 1995 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

edi1995

Anëtar, Mashkull, 23

edi1995 për herë të fundit ishte:
8 Nëntor 2018