1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të eby

 1. eby postoi një temë të re.

  Diskutim Ide rreth ketij websiti

  Doja nje ide se cfar duhet te ndryshoje ose te shtoje ne konstrukt te ketij websiti https://aliasrealestate.com/ Ps:Jam akoma duke e...

  Forum: Diskutime tjera

  23 Shkurt 2020 në ora 18:14
 2. eby u përgjigjë tek tema Pyetje Sa vlen nje plaforem e till?.

  Nqs dikush e mer persiper per ta ndertuar kete platforen me te gjitha resurset.

  23 Shkurt 2020 në ora 00:52
 3. eby postoi një temë të re.

  Pyetje Sa vlen nje plaforem e till?

  Mirembrema. Do doja ti hidhnit nje sy kesaj platforme dhe te me jepni nje mendim se sa mund te vlej nje platform e tille....

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  22 Shkurt 2020 në ora 23:33