1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
eby
Aktiviteti i fundit:
30 Mars 2020 në ora 21:40
Anëtarësuar:
19 Tetor 2014
Postimet:
227
Pëlqimet:
88
Pikë nga trofetë:
38
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Maj 1987 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

eby

Anëtar Aktiv, Mashkull, 32

hellooooo 19 Tetor 2014

eby për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Dua te mbyll Llogarin, 30 Mars 2020 në ora 21:40